Drag
menu En search

محمد کریم زاده

close
زرین اورمان|محمد کریم زاده

زرین اورمان

یک سایت فروشگاهی و اختصاصی متناسب با برند و ساختار مورد نیاز شرکت زرین اورمان
آفر|محمد کریم زاده

آفر

طراحی اختصاصی سایت آفر متناسب با برند و ساختار شرکت آفر
اکسیر طب|محمد کریم زاده

اکسیر طب

طراحی سایت شرکتی اکسیر طب، با یک ساختار منحصر به فرد و اختصاصی
ادیب اکسیر|محمد کریم زاده

ادیب اکسیر

طراحی سایت اختصاصی و فروشگاهی ادیب اکسیر، با توجه به نیاز و نوع محصولات و نوع ساختار مورد نیاز
انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران|محمد کریم زاده

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، با توجه به نیازهای مورد نیاز انجمن و امکانات سایت‌های مشابه خارجی طراحی شده و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است.
آخرین پروژه‌ها
تکنولوژی و تخصص

من برای انجام پروژه‌های از تکنولوژی‌های Html5، Css3، JavaScript، Jquery، PHP، MySQL، React، NodeJS و... با توجه به نیاز پروژه استفاده می‌کنم و سعی می‌کنم برای انجام هر پروژه از جدیدترین کدها استفاده کنم.

پروژه‌ها|محمد کریم زاده
پروژه اختصاصی

پروژه‌هایی که من انجام می‌دم، با توجه به نوع کسب و کار، برند، رنگ سازمانی و... مربوط به هر شرکت، به صورتی اختصاصی کدنویسی می‌کنم. این موضع باعث شده تا شرکت‌ها با خیال راحت و با توجه به نیازی که دارند، پروژه مورد نیاز خودشون رو سفارش داده و به نتیجه‌ای که انتظار دارند، برسند.

مشاهده همه پروژه‌ها
دسته‌بندی آموزش‌ها
آموزش‌ها

من در بخش آموزش‌ها سعی می‌کنم که بهترین آموزش‌های برنامه نویسی، سئو، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و... رو در سایت قرار بدم. هر سوالی که داشتید رو می‌تونید از طریق بخش کامنت‌گذاری مطرح کنید.

مشاهده همه آموزش‌ها
متغیرها در php|محمد کریم زاده

متغیرها در php

آموزش PHP

زبان برنامه نویسی PHP به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس است. متغیرها در PHP نباید با اعداد شروع شوند. برای مثال Variable درست و 22Vari...
دستور ALTER TABLE|محمد کریم زاده

دستور ALTER TABLE

آموزش MySQL

پس از ایجاد جداول، بنابر نیازهای مختلفی که در حین توسعهٔ اپلیکیشن به وجود می آید، ممکن است مجبور به تغییر در ساختار برخی جداو...
درباره من
برای اطلاع از تخصص‌های من و تکنولوژی‌هایی که در انجام پروژه‌ها، استفاده می‌کنم و همچنین نوع آموزش‌هایی که داده میشه و یا قرار در سایت گذاشته بشه و... از شما دعوت می‌کنم که صفحه درباره من رو مطالعه کنید.
مشاهده درباره من
محمد کریم زاده|محمد کریم زاده
تماس با من

در صورتی که درباره دانش‌ها و تخصصی‌هایی که دارم مطالعه کردید و می‌خواید که من پروژه شما رو انجام بدم و یا کمکی برای انجام پروژه لازم دارید، از طریق راه‌های ارتباطی زیر، با من تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با من، برای من ایمیل ارسال کنید.

تلفن
0912 810 22 47
ایمیل
info@m-karimzadeh.com
شبکه‌های اجتماعی
فرم تماس با من